Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Místní akční skupina Šternbersko o.p.s. - DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI S AKTIVITAMI V OBCÍCH

Místní akční skupina Šternbersko o.p.s. - DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI S AKTIVITAMI V OBCÍCHVážení spoluobčané,

v rámci projektu „Na Šternbersku k sobě máme blíž“, do nějž je zapojena i naše obec a jehož cílem je podporovat komunitní aktivity v obci, tj. sdružovat a propojovat občany, sdílet jejich zájmy, problémy, potřeby a radosti si vás dovolujeme požádat o vyplnění dotazníku jak se žije v naši obci, čeho si ceníte a nebo co vám naopak chybí. Vyplnění dotazníku Vám zabere cca 7 minut.

Dotazník najdete zde: Na Šternbersku k sobě máme blíž - dotazník k mapování komunit v obci (google.com)

Vyplnění dotazníku je anonymní. Pokud by jste se však chtěli zapojit do soutěže o věcné ceny, prosíme o doplnění jejich kontaktních údajů na konci dotazníku a budou zařazeni do slosování. Dotazník je možno také odevzdat do schránky ObÚ Řídeč.

MAS Šternbersko o.p.s., má v rámci tohoto projektu nachystanou i soutěž pro děti ve věku od 2 do 15 let, kdy mohou nakreslit obrázek na téma „Co se mi na naší obci líbí nejvíce?“. Obrázek opatřený jménem dítěte a jeho věkem spolu s kontaktem na zákonného zástupce prosím odevzdejte buď přímo do kanceláře MAS Šternbersko do 31. 10. 2023 či můžete vložit do 30.10.2023 do schránky ObÚ Řídeč

Výherce budeme kontaktovat.

Za vyplněné dotazníky a nakreslené obrázky děkujeme.

Obec Řídeč a tým MAS Šternbersko o.p.s.

MAS - OP Z+ dotazník.pdf