Drobečková navigace

Úvod > Knihovna

Knihovna

Knihovna v obci Řídeč má dlouholetou tradici. Nachází se v budově obecního úřadu. (Pro cizince je snáze k nalezení ve stejné budově jako hostinec). Obsahuje bohatý knižní výběr naučné literatury pro dospělé, děti, moderních románů pro ženy, detektivních příběhů, literatury pro mládež od 10 - 12, 13 - 15 let, pohádek a říkadel pro nejmenší. V knihovně nechybí ani časopisy pro děti a dospělé. Díky finančním příspěvkům obce se každým rokem knižní fond obnovuje. Knihovna má stále pravidelný závoz knih z olomoucké knihovny, přibližně 500 ks nových knih. Většinou nejnovější bestcelery, životopisy, detektivky a knihy pro mládež i pro ty nejmenší.  Poplatky za půjčování knih jsou zrušené.

Knihovnu vede ke spokojenosti všech čtenářů paní Veronika Trhlíková (roz. Michalcová).

Provozní dny:

pondělí - liché týdny od 17 - 18 hodin  

obecní úřad

 

 

 

 

 

 INFORMACE O DĚTSKÉ SKUPINĚ - DĚTSKÉHO STUDIA ŘÍDEČ

Ve školním roce 2017-2018 je kapacita Dětského studia Řídeč vyčerpaná. Dětské studio je provozováno obcí Řídeč s dotací EU ESF operačního programu zaměstnanost.

Více v rubrice dětské studio.

Možnost krátkodobého hlídání v případě nemoci dítěte s trvalou docházkou do dětské skupiny pro maminky na mateřské dovolené. Více informací u starosty obce.

 

logo_mikroregion_sternbersko.jpg

 logo_mikroregion_sternbersko.jpg

 

25. 4. Marek

Zítra: Oto

Návštěvnost stránek

116505
ridec_bottom.png