Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > PODĚKOVÁNÍ NEZNÁMÉ OSOBĚ ZA ČERNOU SKLÁDKU - SOBOTA 22.4.2023

PODĚKOVÁNÍ NEZNÁMÉ OSOBĚ ZA ČERNOU SKLÁDKU - SOBOTA 22.4.2023Jarní svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu proběhl v naší obci v sobotu dne 22.4.2023 mezi 08:00-09:00 hodinou na stanovišti TOČNA AUTOBUSŮ u horní zastávky v obci Řídeč jako každý rok.  Informace, že bude svoz proveden v tomto termínu byla v "DOSTATEČNÉM" předstihu předána občanům všemi dostupnými informačními kanály (viz plakát a publikace od 22.3.2023). Vynakládáme značné finanční prostředky z rozpočtu obce nás všech na to, aby se nám velkoobjemové odpady ( skříně, sedačky, matrace z postelí atd.) neválely po lesích a příkopech v okolí naší obce a proto jsou svozy těchto odpadů 2x ročně.

Přesto nám neznámá osoba, která má jistě hezký vztah k naší obci nezklamala, a přestože byl svoz 22.4.2023 mezi 08:00 - 09:00 hodinou z točny, neudělala si čas s matracemi z postelí a vhodila nám je vedle velkoobjemového kontejneru na BIO odpad dne 22.4.2023 v době od 18:25 hod. - 18:28 hodinou. Máme i fotografie, ale bohužel někdy i technika má svá omezení a osoba, která nám založila "černou skládku" má celkem velké štěstí. Prosím, všíméjme si takových lidí, myslím, že by potřebovali po zásluze odměnit!!!!

Vznikají nám více náklady na odstranění i tak "malého množství" odpadů, které není schopna tato osoba dát kam patří a udělat si čas jako všichni ostatní. Jen doufám, že ve svém obydlí má tento člověk všechno jak ze škatulky. Děkujeme Vám, že se Vám v Řídeči líbí!!!

Pokud by měl někdo s občanů informace k ztotožnění odpadového experta, jistě s vysokým IQ, prosím informujte starostu obce.   

Černá skládka 22.4.20323 - ŘÍDEČ.pdf

Plakát VO+NO 22.4.2023.pdf